PEC15SBEN
Numărul produsului DigiKey
S1152E-15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PEC15SBEN
Descriere
CONN HEADER R/A 15POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 15 position 0,100" (2,54mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Înălțime izolație
0,140" (3,56mm)
Prod.
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
100,0µin (2,54µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
100,0µin (2,54µm)
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,500" (12,70mm)
Număr produs de bază
Lungime de contact generală
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
În stoc: 63
CONN HEADER R/A 1POS
În stoc: 0
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM