PEC14SFAN
Numărul produsului DigiKey
S1212E-14-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PEC14SFAN
Descriere
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 14 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PEC14SFAN Modele
Atributele produsului
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Lungime contact - Conectare
0,318" (8,08mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,120" (3,05mm)
Număr produs de bază
Lungime de contact generală
0,538" (13,67mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 719
Verificați stoc primit suplimentar
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
În stoc: 11729
CONN HEADER VERT 1POS
În stoc: 3721
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM