PEC12SBAN
Numărul produsului DigiKey
S1112E-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PEC12SBAN
Descriere
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 12 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PEC12SBAN Modele
Atributele produsului
Înălțime izolație
0,140" (3,56mm)
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,100" (2,54mm)
Lungime alternativă
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
În stoc: 6087
CONN HEADER R/A 1POS
În stoc: 8194
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
În stoc: 157
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM