PEC12SAHN
Numărul produsului DigiKey
S1082E-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PEC12SAHN
Descriere
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 12 position 0,100" (2,54mm)
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,820" (20,83mm)
Număr produs de bază
Lungime de contact generală
1,150" (29,21mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 300
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
În stoc: 254
CONN HEADER VERT 1POS
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM