PBC15SAAN
Numărul produsului DigiKey
S1011E-15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PBC15SAAN
Descriere
CONN HEADER VERT 15POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 15 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
PBC15SAAN Modele
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,120" (3,05mm)
Număr produs de bază
Lungime de contact generală
0,450" (11,43mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 1.471
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
În stoc: 49835
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM