GBC12SABN-M30
Numărul produsului DigiKey
S1033E-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GBC12SABN-M30
Descriere
CONN HEADER SMD 12POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 12 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GBC12SABN-M30 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Prod.
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
10,0µin (0,25µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA9T), Nailon 9T
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
100,0µin (2,54µm)
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
Număr produs de bază
Lungime de contact generală
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 233
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
În stoc: 3595
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM