VNLD5300TR-E
Numărul produsului DigiKey
497-14324-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-14324-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-14324-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VNLD5300TR-E
Descriere
IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 8SO
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 2A 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VNLD5300TR-E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
Nu este necesar
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
2A
Serie
Rds pornit (tipic)
300mOhm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip intrare
Fără inversare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Repornire automată, Semnalizator de stare
Tip comutator
Protecție la defecțiune
Limitare curent (fix), Detectare încărcare deschisă, Supra-temperatură, Supratensiune, UVLO
Număr de ieșiri
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Tip montare
Montare pe suprafață
Configurație ieșire
Parte inferioară
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Tip ieșire
Canal-N
Pachet/cutie
Interfață
Pornit/Oprit
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
36V (max.)