VND7140AJ12TR
Numărul produsului DigiKey
497-15860-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-15860-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-15860-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VND7140AJ12TR
Descriere
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 8A PowerSSO-12
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VND7140AJ12TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
8A
Prod.
Rds pornit (tipic)
140mOhm
Serie
Tip intrare
Fără inversare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Repornire automată
Stare piesă
Activ
Protecție la defecțiune
Limitare curent (fix), Detectare încărcare deschisă, Supra-temperatură, Supratensiune, UVLO
Tip comutator
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Număr de ieșiri
2
Grad
Automobile
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Calificare
AEC-Q100
Configurație ieșire
Parte ridicată
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Canal-N
Pachet dispozitiv furnizor
PowerSSO-12
Interfață
Pornit/Oprit
Pachet/cutie
Tensiune - Sarcină
4V – 28V