VIPERGAN50WTR
Numărul produsului DigiKey
497-VIPERGAN50WTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-VIPERGAN50WTRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-VIPERGAN50WTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VIPERGAN50WTR
Descriere
POWER CONVERSION
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Convertor offline Contracurent, SR lateral secundar Topologie 240kHz 16-QFN (5x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VIPERGAN50WTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Ciclu de funcționare
50%
Producător
STMicroelectronics
Frecvență - Comutare
240kHz
Serie
Putere (wați)
50 W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Protecție la defecțiune
Suprasarcină, Supra-temperatură, Supratensiune, Circuit scurt
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Izolație ieșire
Izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Comutatoare interne
Da
Grad
Tensiune - Străpungere
650V
Calificare
Topologie
Contracurent, SR lateral secundar
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 16-TFQFN
Tensiune - Pornire
7 V
Pachet dispozitiv furnizor
16-QFN (5x6)
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
23V