TS820-600FP
Numărul produsului DigiKey
497-12380-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TS820-600FP
Descriere
SCR 600V 8A TO-220FPAB
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
SCR 600 V 8 A Poartă sensibilă Orificiu străpuns TO-220FPAB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TS820-600FP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Menținere (Ih) (Max)
5 mA
Producător
STMicroelectronics
Curent - Stare închisă (Max)
5 µA
Ambalaj
Tub
Curent - Supratensiune fără rep. 50, 60 Hz (Itsm)
70A, 73A
Stare piesă
Activ
Tip SCR
Poartă sensibilă
Tensiune - Stare închisă
600 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Declanșator poartă (Vgt) (Max)
800 mV
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Declanșator poartă (Igt) (Max)
200 µA
Pachet/cutie
Pachet complet TO-220-3
Tensiune - Stare deschisă (Vtm) (Max)
1.6 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220FPAB
Curent - Stare deschisă (It (AV)) (Max)
5 A
Număr produs de bază
Curent - Stare deschisă (It (RMS)) (Max)
8 A