TN1605H-8I
Numărul produsului DigiKey
497-TN1605H-8I-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TN1605H-8I
Descriere
SCR 800V 16A TO-220AB INSULATED
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
SCR 800 V 16 A Orificiu străpuns TO-220AB izolat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TN1605H-8I Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Menținere (Ih) (Max)
35 mA
Producător
STMicroelectronics
Curent - Supratensiune fără rep. 50, 60 Hz (Itsm)
160A, 168A
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Stare închisă
800 V
Pachet/cutie
TO-220-3
Tensiune - Declanșator poartă (Vgt) (Max)
1.3 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220AB izolat
Curent - Declanșator poartă (Igt) (Max)
35 mA
Număr produs de bază
Curent - Stare deschisă (It (RMS)) (Max)
16 A