T1210-800G-TR
Numărul produsului DigiKey
497-7037-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-7037-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-7037-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T1210-800G-TR
Descriere
TRIAC SENS GATE 800V 12A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TRIAC Logică - poartă sensibilă 800 V 12 A Montare pe suprafață D2PAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T1210-800G-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Declanșator poartă (Igt) (Max)
10 mA
Producător
STMicroelectronics
Curent - Menținere (Ih) (Max)
15 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Configurație
Unic
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tip Triac
Logică - poartă sensibilă
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Stare închisă
800 V
Pachet/cutie
TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Curent - Stare deschisă (It (RMS)) (Max)
12 A
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Tensiune - Declanșator poartă (Vgt) (Max)
1.3 V
Număr produs de bază
Curent - Supratensiune fără rep. 50, 60 Hz (Itsm)
120A, 126A