STW56N65DM2
Numărul produsului DigiKey
497-16337-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STW56N65DM2
Descriere
MOSFET N-CH 650V 48A TO247
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 48A (Tc) 360W (Tc) Orificiu străpuns TO-247-3
Modele EDA/CAD
STW56N65DM2 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
88 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±25V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4100 pF @ 100 V
Disipare putere (Max)
360W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
65mOhm la 24A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 250µA