STTH15L06D
Numărul produsului DigiKey
497-3821-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STTH15L06D
Descriere
DIODE STANDARD 600V 15A TO220AC
Descriere detaliată
Diodă 600 V 15A Orificiu străpuns TO-220AC
Modele EDA/CAD
STTH15L06D Modele
Timp recuperare inversă (trr)
85 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
15 µA @ 600 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
600 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220AC
Curent - Mediu rectificat (Io)
15A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.55 V @ 15 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)