STTH10LCD06FP
Numărul produsului DigiKey
497-12353-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STTH10LCD06FP
Descriere
DIODE STD 600V 10A TO220FPAC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 600 V 10A Orificiu străpuns TO-220FPAC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STTH10LCD06FP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
50 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 600 V
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
600 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220FPAC
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
2 V @ 10 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)