STSPIN32F0601
Numărul produsului DigiKey
497-STSPIN32F0601-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STSPIN32F0601
Descriere
600V THREE-PHASE CONTROLLER WITH
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STSPIN32F0601 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune RAM
4K x 8
Producător
STMicroelectronics
Interfață
I2C, SPI, UART/USART
Serie
Număr de intrări/ieșiri
21
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare
9V – 20V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)