STS5NF60L
Numărul produsului DigiKey
497-8044-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-8044-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-8044-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STS5NF60L
Descriere
MOSFET N-CH 60V 5A 8SO
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 5A (Tc) 2,5W (Tc) Montare pe suprafață 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STS5NF60L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
17 nC @ 5 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1250 pF @ 25 V
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,5W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
55mOhm la 2,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA