STS4DNF60L | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STS4DNF60L |
Descriere | MOSFET 2N-CH 60V 4A 8SOIC |
Termen de livrare standard al producătorului | 11 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Matrice MOSFET 60V 4A 2W Montare pe suprafață 8-SOIC |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STS4DNF60L Modele |
Categorie | Rds pornit (Max) la Id, Vgs 55mOhm la 2A, 10V |
Producător STMicroelectronics | Vgs(th) (Max) la Id 2,5V la 250µA |
Serie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 15nC la 4,5V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 1030pF la 25V |
Stare piesă Activ | Putere - Max 2W |
Tehnologie MOSFET (oxid metalic) | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Configurație Canal 2 N (dublu) | Tip montare Montare pe suprafață |
Caracteristică FET Poartă logică | Pachet/cutie 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 60V | Pachet dispozitiv furnizor 8-SOIC |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C 4A | Număr produs de bază |