STS10N3LH5 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STS10N3LH5 |
Descriere | MOSFET N-CH 30V 10A 8SO |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 30 V 10A (Tc) 2,5W (Tc) Montare pe suprafață 8-SOIC |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STS10N3LH5 Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 4.6 nC @ 5 V |
Prod. | Vgs (Max) ±22V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 475 pF @ 25 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Ultima ocazie de cumpărare | Disipare putere (Max) 2,5W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 30 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 4,5V, 10V | Pachet dispozitiv furnizor 8-SOIC |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 21mOhm la 5A, 10V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 1V la 250µA | Număr produs de bază |