STPSC10H065DI
Numărul produsului DigiKey
497-14574-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPSC10H065DI
Descriere
DIODE SIC 650V 10A TO220AC INS
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 650 V 10A Orificiu străpuns TO-220AC ins
Modele EDA/CAD
STPSC10H065DI Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 650 V
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
650 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220AC ins
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.75 V @ 10 A