STPS3L60SY
Numărul produsului DigiKey
497-12333-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-12333-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-12333-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS3L60SY
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMC
Descriere detaliată
Diodă 60 V 3A Montare pe suprafață SMC
Modele EDA/CAD
STPS3L60SY Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
55 µA @ 60 V
Serie
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMC
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
700 mV @ 3 A