STPS3L45AF
Numărul produsului DigiKey
497-14268-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-14268-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-14268-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS3L45AF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT
Descriere detaliată
Diodă 45 V 3A Montare pe suprafață SMAflat
Modele EDA/CAD
STPS3L45AF Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
300 µA @ 45 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
45 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMAflat
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
570 mV @ 3 A