STPS3L40S
Numărul produsului DigiKey
497-4673-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-4673-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-4673-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS3L40S
Descriere
DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC
Descriere detaliată
Diodă 40 V 3A Montare pe suprafață SMC
Modele EDA/CAD
STPS3L40S Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 40 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMC
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
500 mV @ 3 A