STPS3150UF
Numărul produsului DigiKey
497-8034-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-8034-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-8034-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS3150UF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMBFLAT
Descriere detaliată
Diodă 150 V 3A Montare pe suprafață SMBflat
Modele EDA/CAD
STPS3150UF Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 150 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMBflat
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
820 mV @ 3 A