STPS30M60DJF-TR
Numărul produsului DigiKey
497-12421-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-12421-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-12421-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS30M60DJF-TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 30A POWERFLAT
Descriere detaliată
Diodă 60 V 30A Montare pe suprafață PowerFlat™ (5x6)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
90 µA @ 60 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (5x6)
Curent - Mediu rectificat (Io)
30A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
720 mV @ 30 A