STPS30M100SFP
Numărul produsului DigiKey
497-18688-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS30M100SFP
Descriere
DIODE SCHOTTK 100V 30A TO220FPAB
Descriere detaliată
Diodă 100 V 30A Orificiu străpuns TO-220FPAB
Modele EDA/CAD
STPS30M100SFP Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
175 µA @ 100 V
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220FPAB
Curent - Mediu rectificat (Io)
30A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
800 mV @ 30 A