STPS30L30CT
Numărul produsului DigiKey
497-2756-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS30L30CT
Descriere
DIODE ARRAY SCHOT 30V 15A TO-220
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 30 V 15A Orificiu străpuns TO-220-3
Modele EDA/CAD
STPS30L30CT Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
460 mV @ 15 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
1.5 mA @ 60 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Orificiu străpuns
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
TO-220-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
15A