STPS30H60CFP
Numărul produsului DigiKey
497-12652-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS30H60CFP
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO220FP
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 60 V 15A Orificiu străpuns Pachet complet TO-220-3
Modele EDA/CAD
STPS30H60CFP Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
660 mV @ 15 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
60 µA @ 60 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Orificiu străpuns
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
Pachet complet TO-220-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220FP
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
15A