STPS30H100CT
Numărul produsului DigiKey
497-7559-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS30H100CT
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 100V 15A TO-220
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 100 V 15A Orificiu străpuns TO-220-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STPS30H100CT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
800 mV @ 15 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 100 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 175°C
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Orificiu străpuns
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
TO-220-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
15A