STPS2L60ZFY
Numărul produsului DigiKey
497-17156-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-17156-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-17156-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS2L60ZFY
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123F
Descriere detaliată
Diodă 60 V 2A Montare pe suprafață SOD-123F
Modele EDA/CAD
STPS2L60ZFY Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 60 V
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
750 mV @ 2 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 175°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)