STPS2L60UF
Numărul produsului DigiKey
497-12312-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-12312-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-12312-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS2L60UF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMBFLAT
Descriere detaliată
Diodă 60 V 2A Montare pe suprafață SMBflat
Modele EDA/CAD
STPS2L60UF Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 60 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMBflat
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
600 mV @ 2 A