STPS2L40U
Numărul produsului DigiKey
497-5574-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5574-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5574-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS2L40U
Descriere
DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB
Descriere detaliată
Diodă 40 V 2A Montare pe suprafață SMB
Modele EDA/CAD
STPS2L40U Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
220 µA @ 40 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMB
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
430 mV @ 2 A