STPS2L25U
Numărul produsului DigiKey
497-5573-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5573-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5573-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS2L25U
Descriere
DIODE SCHOTTKY 25V 2A SMB
Descriere detaliată
Diodă 25 V 2A Montare pe suprafață SMB
Modele EDA/CAD
STPS2L25U Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
90 µA @ 25 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
25 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMB
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
450 mV @ 2 A