STPS2H100UY
Numărul produsului DigiKey
497-11093-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-11093-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-11093-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS2H100UY
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STPS2H100UY Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 100 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMB
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
790 mV @ 2 A