STPS2H100UF
Numărul produsului DigiKey
497-8028-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-8028-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-8028-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS2H100UF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMBFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață SMBflat
Modele EDA/CAD
STPS2H100UF Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMBflat
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
790 mV @ 2 A