STPS2H100U | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STPS2H100U |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață SMB |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STPS2H100U Modele |
Categorie | Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 1 µA @ 100 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la Vr, F – |
Stare piesă Activ | Tip montare |
Tehnologie | Pachet/cutie |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 100 V | Pachet dispozitiv furnizor SMB |
Curent - Mediu rectificat (Io) 2A | Temperatură de funcționare - Joncțiune 175°C (max.) |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 790 mV @ 2 A | Număr produs de bază |