STPS2H100AF
Numărul produsului DigiKey
497-17871-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-17871-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-17871-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS2H100AF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață SMAflat
Modele EDA/CAD
STPS2H100AF Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 100 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Pachet dispozitiv furnizor
SMAflat
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
790 mV @ 2 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)