STPS2200U
Numărul produsului DigiKey
497-13717-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-13717-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-13717-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS2200U
Descriere
DIODE SCHOTTKY 200V 2A SMB
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 200 V 2A Montare pe suprafață SMB
Modele EDA/CAD
STPS2200U Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 200 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMB
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
800 mV @ 2 A