STPS20H100CG-TR
Numărul produsului DigiKey
497-2457-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-2457-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-2457-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS20H100CG-TR
Descriere
DIODE ARRAY SCHOT 100V 10A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 100 V 10A Montare pe suprafață TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Modele EDA/CAD
STPS20H100CG-TR Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
770 mV @ 10 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Scurgere inversă la Vr
4.5 µA @ 100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
10A