STPS200170TV1
Numărul produsului DigiKey
497-5022-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS200170TV1
Descriere
DIODE MOD SCHOT 170V 100A ISOTOP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Independent 2 170 V 100A Cu montare pe carcasă ISOTOP
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
830 mV @ 100 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 170 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
Independent 2
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
ISOTOP
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
170 V
Pachet dispozitiv furnizor
ISOTOP®
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
100A