STPS1L40U
Numărul produsului DigiKey
497-12792-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-12792-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-12792-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS1L40U
Descriere
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB
Descriere detaliată
Diodă 40 V 1A Montare pe suprafață SMB
Modele EDA/CAD
STPS1L40U Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
35 µA @ 40 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMB
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
500 mV @ 1 A