STPS1L30MF
Numărul produsului DigiKey
497-8026-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-8026-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-8026-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS1L30MF
Descriere
DIODE SCHOTTK 30V 1A STMITE FLAT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 1A Montare pe suprafață STmite plat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STPS1L30MF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
390 µA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
STmite plat
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
390 mV @ 1 A