STPS1L30M
Numărul produsului DigiKey
497-8025-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-8025-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-8025-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS1L30M
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 1A STMITE
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 1A Montare pe suprafață STmite (DO-216AA)
Modele EDA/CAD
STPS1L30M Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
390 µA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
STmite (DO-216AA)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
390 mV @ 1 A