STPS1L30A
Numărul produsului DigiKey
497-6577-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6577-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6577-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS1L30A
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 1A DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 1A Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
STPS1L30A Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AC (SMA)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
395 mV @ 1 A