STPS15L30CDJFTR
Numărul produsului DigiKey
497-10102-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10102-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10102-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS15L30CDJFTR
Descriere
DIODE ARR SCHOTTKY 30V POWERFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 30 V 7,5A Montare pe suprafață 8-PowerVDFN
Modele EDA/CAD
STPS15L30CDJFTR Modele
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
480 mV @ 7.5 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 mA @ 30 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
8-PowerVDFN
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (5x6)
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
7,5A