STPS1150AY
Numărul produsului DigiKey
497-12280-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-12280-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-12280-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS1150AY
Descriere
DIODE SCHOTTKY 150V 1A SMA
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 150 V 1A Montare pe suprafață SMA
Modele EDA/CAD
STPS1150AY Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 150 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMA
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
820 mV @ 1 A