STPS10H100SFY
Numărul produsului DigiKey
497-19094-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-19094-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-19094-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS10H100SFY
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 100V 10A TO277A
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 100 V 10A Montare pe suprafață TO-277, 3-PowerDFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STPS10H100SFY Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
8 µA @ 100 V
Producător
STMicroelectronics
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 175°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Schottky
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet/cutie
TO-277, 3-PowerDFN
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
10A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-277A (SMPC)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
845 mV @ 10 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)