STP310N10F7
Numărul produsului DigiKey
497-13233-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STP310N10F7
Descriere
MOSFET N CH 100V 180A TO-220
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 180A (Tc) 315W (Tc) Orificiu străpuns TO-220
Modele EDA/CAD
STP310N10F7 Modele
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
180 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
12800 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
315W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,7mOhm la 60A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,8V la 250µA