STP19NM50N
Numărul produsului DigiKey
497-STP19NM50N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STP19NM50N
Descriere
MOSFET N-CH 500V 14A TO220AB
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 500 V 14A (Tc) 110W (Tc) Orificiu străpuns TO-220
Modele EDA/CAD
STP19NM50N Modele
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
34 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±25V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1000 pF @ 50 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
110W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
500 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
250mOhm la 7A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA