STP14NF10 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 3.444
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 11.377
Fișă de date
Vishay Siliconix
IXYS
Canal-N 100 V 15A (Tc) 60W (Tc) Orificiu străpuns TO-220
STP14NF10
Numărul produsului DigiKey
497-7506-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STP14NF10
Descriere
MOSFET N-CH 100V 15A TO220AB
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
STP14NF10 Modele
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
21 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
460 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
60W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
130mOhm la 7A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA